اخبار دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد ایذه: دانشجو باید مطالبه‌گر باشد

ﺳﻪشنبه ,27 آذر 1397  |   : 1396   |     |    
رئیس دانشگاه آزاد ایذه: دانشجو باید مطالبه‌گر باشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایذه گفت: دانشجو باید مطالبه‌گر باشد و در راستای اصلاح امور بکوشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایذه، دلاور اسمعیل‌وندی در مراسم روز دانشجو که با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان در تالار مولوی دانشگاه آزاد اسلامی ایذه برگزار شد، گفت: ۱۶ آذر روز آزادیخواهی و ایستادگی دانشجویان و ملت ایران در برابر استکبار و استعمار بود که باید قدر این دستاورد مهم را بدانیم.

وی افزود: دانشجو باید مطالبه‌گر باشد و در راستای اصلاح امور بکوشد. آماده هستیم تا به دور از هرگونه غرض‌ورزی نقدهای سازنده دانشجویان را بشنویم و جلسات پرسش و پاسخی که در دانشگاه گذاشته می‌شود به همین منظور است.

مسئول دفتر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه نیز در ادامه این مراسم با گرامیداشت روز دانشجو گفت: دانشجویان برای مسئولان دانشگاه و نظام بسیار باارزش هستند و آینده این کشور به دست آنان است.

حجت‌الاسلام سید‌حسن موسوی‌دوست اظهار کرد: ۱۶ آذر روز آرمان‌خواهی، آرمان‌گرایی توأم با علم و دانش است و باید از خدا بخواهیم تا علم و دانش ما را افزون سازد و این علم باید به گونه‌ای باشد که بتوانیم از آن استفاده کنیم. 

وی افزود: ۱۶ آذر یک جنبش دانشجویی شکل گرفت که بسیار مقدس است و در سایه این جنبش باید تغییر و تحول به سمت اصلاح و حرکت‌های دانشجویی و آزادی‌خواهی صورت بگیرد.

مسئول دفتر فرهنگی دانشگاه آزاد ایذه گفت: سال ۱۳۵۷ انقلاب شکوهمند اسلامی توسط دانشجویان اتفاق افتاد و همین قشر دانشجو بود که روشنگری کرد و ریشه استکبار، استبداد و ظلم را خشکاند.

رئیس دانشگاه آزاد ایذه: دانشجو باید مطالبه‌گر باشد
دی ان ان