اخبار دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایذه: معلم بانشاط نتیجه آموزشی بهتری دارد

یکشنبه ,15 اردیبهشت 1398  |   : 1148   |     |    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایذه: معلم بانشاط نتیجه آموزشی بهتری دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه گفت: هرچه سطح دانش و نشاط معلم بالا باشد، خروجی بهتری دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایذه، دلاور اسمعیل‌وندی صبح امروز در مراسم تجلیل از استادان دانشگاه آزاد اسلامی ایذه گفت: نقش معلمان و استادان در تحولات جوامع بشری بسیار کلیدی و حساس است.

وی افزود: بعد از خانواده، مدرسه و دانشگاه مهم‌ترین تأثیرگذاری در تربیت و پرورش استعداد فرزندان ما دارد و هرچه سطح دانش و نشاط معلم و استاد بالاتر باشد، خروجی مطلوب‌تری را در پی خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه اظهار کرد: شما استادان و معلمان علاوه بر اینکه رسالت بزرگی بر دوش دارید و نقش انبیا(ع) را در هدایت بشر انجام می‌دهید، در حقیقت کار شما به‌نوعی جهادگرانه است و این مهم در سایه الطاف بیکران الهی توانسته جامعه ما را از نظر علمی و خلاقیت و پیشرفت به جایگاهی رفیع برساند.

اسمعیل‌وندی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی ایذه از جمله واحدهای دانشگاهی است که در حوزه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد و تاکنون توانسته در فرصت‌های منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی ایفای نقش کرده و افتخار کسب کند که نمونه‌های این موفقیت‌ها در حوزه پژوهش و فناوری است که دانشمندان جوان دانشگاهی ابتکارات و اختراعات بی‌نظیری داشته‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه که با حضور در کلاس‌های درس از استادان قدردانی کرد، گفت: مجموعه استادان و معلمان دانشگاه و مدارس بیش از پیش با انگیزه و عشق در راستای تعلیم و تربیت دانشجویان و دانش آموزان تلاش کنند؛ زیرا در آینده‌ای نه‌چندان دور بر آنان درود می‌فرستند و با پرداخت زکات علمی خود از دعای خیر دانش‌آموخته‌گان و مردم قدرشناس نیز بهره‌مند خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایذه: معلم بانشاط نتیجه آموزشی بهتری دارد
دی ان ان