اخبار دانشگاه

در مراسمی؛ سرپرست سمای ایذه معرفی شد

چهارشنبه ,12 تیر 1398  |   : 945   |     |    
در مراسمی؛ سرپرست سمای ایذه معرفی شد

سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه در مراسمی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایذه،  عصر امروز با حضور مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای خوزستان، حکم سرپرستی الهام مرادی برای حوزه معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه به وی اعطا شد.

در بخشی از این حکم که به امضای حجت‌الاسلام فرج‌الله براتی رئیس شورای نظارت و هماهنگی سمای استان خوزستان رسیده، چنین آمده است: نظر به تعهد، توانایی و تجارب شما، به عنوان سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) واحد ایذه منصوب می‌شوید. امید است فرصت‌ها و تهدید و نقاط ضعف و قوت و راهکارهای توسعه و بهسازی و ارتقای مدارس و آموزشکده‌های سما را بررسی کرده و در پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی و سما موفق و مؤید باشید.

در این نشست دلاور اسمعیل‌وندی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه که تاکنون سرپرستی حوزه سما را نیز بر عهده داشت، با قدردانی از عنایت خاص رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و نیز دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای خوزستان، این مسوولیت را به الهام مرادی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش آنا، الهام مرادی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه است و تجارب ارزنده‌ای در حوزه آموزش و پرورش دارد که این مهم می‌تواند در راستای توفیق او در مسئولیت جدیدش بسیار کارساز باشد.

در مراسمی؛ سرپرست سمای ایذه معرفی شد
دی ان ان