اخبار دانشگاه

در دیدار مشترک مطرح شد؛ همکاری‌‌‌ متقابل‌ دانشگاه آزاد اسلامی ایذه و مجموعه سد و نیروگاه کارون سه

ﺳﻪشنبه ,28 مرداد 1399  |   : 108   |     |    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه در بازدید از مجموعه سد کارون۳ و در دیدار با مدیر عامل سد و نیروگاه برای همکاری‌‌‌های‌ دوجانبه اعلام آمادگی کرد.
در دیدار مشترک مطرح شد؛ همکاری‌‌‌ متقابل‌ دانشگاه آزاد اسلامی ایذه و مجموعه سد و نیروگاه کارون سه
به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایذه، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه در بازدید از مجموعه سد کارون ۳ در دیدار با مدیر عامل سد و نیروگاه کارون ۳ برای همکاری‌‌‌های‌ دوجانبه اعلام آمادگی کرد.

خسرو خیری‌‌‌زاده در دیدار با حمید صالحی مدیر‌عامل شرکت بهره‌‌برداری‌ از‌ سد‌ و نیروگاه کارون با تشکر از‌ تلاش‌های مدیریت و مجموعه کارکنان آن‌ شرکت در صنعت‌ برق‌ کشور گفت: دانشگاه‌ آزاد‌ اسلامی واحد ایذه با ۳۴ سال‌ سابقه درخشان‌ و حدود ۲۵هزار فارغ‌‌التحصیل دانشگاهی نقش‌ مؤثری‌ در‌ آموزش‌ عالی‌ کشور‌ دارد.

وی‌ افزود: این‌ دانشگاه با دارابودن بیش از ۱۰۰ عضو هیئت علمی مجرب در رشته‌های مختلف، حدود ۴ هزار دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکتری و کارکنان کارآزموده از‌ ظرفیت‌ علمی‌ و اجرایی‌ بالایی‌ برای‌ حل‌ مشکلات‌ صنعت‌ برخوردار‌ است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه با برشمردن امکانات و فضاهای فرهنگی، کارگاهی، آزمایشگاهی، ورزشی، رفاهی و کشاورزی این واحد‌ دانشگاهی گفت: این ظرفیت‌ها می‌توانند در راستای تعامل با صنایع به‌ویژه سد و نیروگاه کارون۳ به کار گرفته شوند.

وی آمادگی دانشگاه متبوع خود را در راستای همکاری در حل مشکلات منطقه اعلام و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ایذه آمادگی دارد تا با استفاده از ظرفیت‌های خود نقش مؤثری در توسعه و آبادانی منطقه ایجاد کند و این مهم براساس شناخت عمیق از توانایی و شرایط خاص منطقه است.

در ادامه نشست حمید صالحی مدیرعامل سد و نیروگاه‌ کارون۳ با برشمردن امکانات و ظرفیت‌های آن‌ شرکت و تجربه همکاری‌های صورت گرفته با دانشگاه‌های منطقه، آمادگی مجموعه خود را در راستای انعقاد تفاهم‌نامه جامع در موضوعات مختلف با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه اعلام کرد.

به گزارش آنا، در این نشست مهرداد عسگری معاون پژوهشی کارون۳، علی حاتمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ایذه و ایرج شیخیان رئیس مرکز تحقیقات انرژی واحد ایذه نیز‌ نظر‌ خود‌ را‌ در‌باره‌ انعقاد تفاهم‌نامه مشترک و توسعه‌ همکاری‌ های‌ صنعت‌ و‌ دانشگاه‌ عنوان‌ کردند.
در دیدار مشترک مطرح شد؛ همکاری‌‌‌ متقابل‌ دانشگاه آزاد اسلامی ایذه و مجموعه سد و نیروگاه کارون سهدر دیدار مشترک مطرح شد؛ همکاری‌‌‌ متقابل‌ دانشگاه آزاد اسلامی ایذه و مجموعه سد و نیروگاه کارون سه
دی ان ان